19.7. VÁS ZÁMKEM PROVEDE MGR. JIŘÍ MIHOLA, PH.D.

V neděli 19. července se můžete zúčastnit speciálních prohlídek zámku, kterými Vás provede Mgr. Jiří Mihola Ph.D.
Sám pan doktor Mihola o těchto prohlídkách říká: „Splním si další sen. Už jako student gymnázia jsem chtěl provádět na hradě nebo zámku. Z Opočna i Dačic mi tehdy napsali, že nemají místo…Později jsem průvodcoval zahraniční zájezdy a na delší dobu na jednom místě už jsem neměl čas. Ale hrady a zámky miluji dodnes a 19. července (neděle) budu alespoň jeden den – celkem 4 prohlídky provádět na zámku Slavkov u Brna. Pokud tedy máte rádi napoleonský region Austerlitz, přijeďte mě zkontrolovat a vezměte s sebou i další přátele a známé. Pomoc s prováděním přislíbila zkušená průvodkyně na Slavkově a bývalá studentka PdF MU Lada Dittrichová. Zvláště se těším se studentky a studenty katedry historie a další kolegy učitele. Tak 19.7. ve Slavkově na zámku.“

Vstupenky zakoupíte online na webu zámku: vstupenky.zamek-slavkov.cz – záložka PROHLÍDKY, kde zvolíte příslušné datum a následně čas, ve kterém se chcete prohlídky zúčastnit.

 O Mgr. Jiřím Miholovi, Ph.D.:

Narodil jsem se 1. 6. 1972 v Brně. Jsem podruhé ženatý, s manželkou Kateřinou vychováváme šest dětí.
Vystudoval jsem Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity, obor dějepis a zeměpis. Doktorské studium jsem absolvoval v roce 2008 na Historickém ústavu Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, v oboru České dějiny.
Vzdělávání je pro mě prioritou, při své práci v Poslanecké sněmovně se mohu opřít o více než 25 let učitelské praxe.
Do KDU-ČSL jsem vstoupil v roce 1995 v éře Josefa Luxe, který je pro mě vzorem. Věřím, že slušnost i odbornost lze v politice prosadit.
Každý dosažený úspěch je pro mě velkým povzbuzením a zároveň závazkem pro další důslednou práci.
Za svoji práci jsem obdržel Cenu Přístav od České rady dětí a mládeže. Moji zahraničně-politickou práci ocenil Arménský parlament, izraelský velvyslanec, ukrajinská velvyslankyně.
Vedl jsem záchranu lesních mateřských škol, prosadil jsem možnost domácího vzdělávání a navýšení financí církevním školám. Pracuji na odpovídajícím financování fakult připravujících budoucí učitele a na rozvoji církevního a soukromého školství.
Nepochybuji o tom, že investice do školství se nám bohatě vrátí.
Doma jsem v Brně a na Jižní Moravě. Jako politik i učitel zdůrazňuji naši kulturu, historii, bohatství a krásu Moravského regionu. Podporuji folklor a všechny pozitivní akce.
Věnuji se také cestovnímu ruchu, jako turistický průvodce jsem vedl řadu tuzemských i zahraničních zájezdů, v roce 2001 jsem obdržel cenu TOP Guide.
 
Více informací o Jiřím Miholovi najdete na jeho oficiálním webu http://jirimihola.cz/