Jarní akce pro Slavkováky...

golf inz 3 page 001

Golf Hotel Austerlitz si pro Vás připravil pár zajímavých akcí konajících se během jarních pátků. Jako první Vás 9. 3. čeká přednáška Martina Vašáka - Draftování parťáků na hory aneb Co nabízí a bere lezení. Následující pátek 16. 3. je pro Vás připraveno promítání filmu Pupl fiction od Quentina Tarantina. 23. 3. se můžete těšit na pokec se Zdeňkem Gottwaldem. 6. 4. se bude hrát ruleta a blackjack s profesionálními krupiéry. Od 20. do 22. 4. pro Vás bude šéfkuchař Michal Göth připravovat jarní menu. Ochutnávka bude spojena s vernisáží obrazů pana Miša Dúhy. 18. 5. si můžete přijít zahrát poker. Vše začíná od 19:00 a je ZDARMA! Tak neváhejte a navštivte Golf Hotel Austerlitz.

Plakát ve formátu pdf najdete ZDE

 

 

Top akce 2018

VETERAN

Jestli už se těšíte na sluníčko stejně jako my, věříme, že Vás zahřeje přehled toho nejzajímavějšího, co nás v příštím roce čeká.

První víkend po zahájení sezóny, tedy 24. a 25 března se přijďte inspirovat na Velikonoční výstavu. Zahrádkáře jistě potěší tradiční Jarní trhy 21. dubna, kdy se kolem zámku přeženou i jezdci na koních.  V květnu nás čekají hned dvě výstavy těch nejposlušnějších pejsků v zámeckém parku a přivítáme také paní Ivu Hüttnerovou osobně, které bude od zahájení sezóny zasvěcená přízemní místnost před kavárnou. Chybět nebudou ani koncerty vážné hudby v podobě J. Strauss orchestru a festivalu ConcentusMoraviae v průběhu května a června.

Pokračovat ve čtení

Zahájení sezony na Zámku Slavkov-Austerlitz

zahájení sezony2

Dovolujeme si vás co nejsrdečněji pozvat na slavnostní zahájení nové sezony Zámku Slavkov – Austerlitz, které se ponese v duchu první republiky. Brány zámku se pro veřejnost opět otevřou ve čtvrtek 22. března 2018 v 16 hodin výstavou LEGO a výstavou Ivy Hüttnerové.

 

Veteranfest

06 Veteranfest letaček CZ

Prvorepubliková atmosféra, stovky krásných vozidel, ženy oblečené v dobových kostýmech a bohatý doprovodný program, který je koncipován nejen pro milovníky historie, ale pro celou rodinu, slibují jistě nezapomenutelný zážitek. Pojďme společně navázat na tradiční setkání historických automobilů ve Slavkově – Veteranfest. Novinky můžete sledovat na www.zamek-slavkov.cz nebo přímo v události na Facebooku zámku.

 

Beseda s paní Hüttnerovou

iva

Součástí zahájení zámecké sezóny 2018 bude upoutávka na besedu s malířkou a herečkou paní  Ivou Hüttnerovou, která se uskuteční 17. května 2018 v 17 hod. v Divadelním sále. Zveme vás na malou procházku jejími krásnými obrázky, které budou vystaveny v místnosti před kavárnou, která je volně přístupná všem návštěvníkům zámku.