Vstupenky na VETERANFEST 2019 koupíte letos v předprodeji

VF A5 04

Spustili jsme předprodej vstupenek na Veteranfest Slavkov 2019. Můžete tak dárkem potěšit třeba své tatínky, dědečky, manžely, kamarádky, strýčky nebo děti - zkrátka všechny obdivovatele veteránů. A navíc s předem koupenou vstupenkou nebudete muset čekat frontu a stihnete toho víc! 

Vstupenky je možné zakoupit v Informačním centru Zámku Slavkov u Brna, infocentrum@zamek-slavkov.cz,  tel.: 513 034 156 nebo v předprodeji.   
                                                                                                                                                                         
Více informací ZDE.

 

 

 

Sháníme posilu do týmu údžby!

frog 1672978 1920
Zámek Slavkov - Austerlitz přijme zaměstnance na DPP pro zajišťování kulturních a společenských akcí! Jedná se o středně těžkou manuální práci (např. stěhování nábytku, stavba jeviště, apod.).
 
V případě zájmu či poskytnutí podrobnějších informací, prosím, kontaktujte Ing. Indráčka na +420 544 121 196 či indracek@zamek-slavkov.cz.
 
Děkujeme!

 

 

 

Dne 25.5. bude uzavřena prohlídková trasa Historické salónky

05 salonky Prohldkov trasy a vstupn 2019
Upozorňujeme návštěvníky, že v sobotu 25.5.2019 bude na zámku uzavřena z provozních důvodů prohlídková trasa Historické salónky. Ostatní prohlídkové trasy, expozice a výstavy jsou v provozu dle otevírací doby zámku bez omezení. 
Omlouváme se za omezení a děkujeme za pochopení.
 
Více informací k prohlídkové trase ZDE.  

 

 

Dny Slavkova 2019

06 Dny Slavkova 2019
 Srdečně Vás zveme na již tradiční Dny Slavkova , které se uskuteční od 30.května do neděle 2.června. Součástí programu bude divadelní představení, oslava Dne dětí v zámeckém parku, koncerty známých i regionálních hudebníků.
 
Hlavní program se uskuteční v sobotu 1. června na Palackého náměstí opět vyroste řemeslný jarmark a pódium, kde se představí dětské soubory ze Slavkova a okolí i špičkoví čeští muzikanti.
 
Více informací k programu ZDE.