Zámek Slavkov - Austerlitz hledá pracovníka programového oddělení

frog 1446237 1280

OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ
Ředitelka příspěvkové organizace Zámek Slavkov – Austerlitz vyhlašuje výběrové řízení na místo pracovník oddělení programu a marketingu.
 
Pozice: referent programového oddělení
Druh práce: referent programového oddělení
Místo výkonu práce: Zámek Slavkov – Austerlitz, příspěvková organizace, Palackého nám. 1, 684 01 Slavkov u Brna

Pokračovat ve čtení

Michal David vystoupí 22. 9. na nádvoří zámku

09 Michal David plakát

Michal David se vydává na své nové turné pod širým nebem, které proběhne od 1.6. - 22.9. 2018.
Dne 22.9.2018 navštíví také ZÁMEK SLAVKOV - AUSTERLITZ.
 
Open Air koncerty budou pro Michala Davida premiérou, neb takové turné ještě neabsolvoval. Na koncertech se představí nová kapela KVATRO, která Michala Davida bude doprovázet. Těšit se můžete také na speciálního hosta – zpěvačku Markétu Konvičkovou a na nový koncertní program.
 
V rámci turné Michal navštíví především menší města v České Republice.
 
Předprodej vstupenek probíhá v sítích Ticketportal a na webových stránkách Michala Davida, kde každý zájemce najde souhrn všech koncertů.
 
Plakát si můžete stáhnout ZDE.
 
 

Divadelní představení Vězeň na Druhé Avenue

05 Vězeň na Druhé Avenue plakát A22

Jaké to je, když se vám vše vymkne z rukou? Čtrnácté patro, výtah nejezdí, voda neteče, odpadky páchnou, venku horko k padnutí, v bytě zima, sousedi pořádají mejdany až do noci a zloději právě vykradli, na co přišli… Ne každý se však dokážeme zbláznit s takovou dávkou humoru, ironie a sarkasmu. Úžasně vtipná komedie o životě manželů Edny a Mela Edisonových, třech sester a jednoho bratra, bude odehrána 28. 5. 2018 od 19:00 v SC Bonaparte.

Vstupenky právě v prodeji v Informačním centru Slavkov u Brna. Rezervovat si je můžete na stránce www.zamek-slavkov.cz/predprodej.

Přijďte se podívat na Simonu Stašovou a Kamila Halbicha v hlavních rolích této americké komedie. Těšíme se na Vás.

Plakát si můžete stáhnout ZDE.

 
 

Straussovy valčíky po devatenácté v Historickém sále zámku Slavkov - Austerlitz

J STRAUSS ORCHESTR 3 IMGP1005

Ani letos nebudete ochuzeni o tradiční koncert Johann Strauss orchestru. 19. ročník oblíbeného hudebního večera se uskuteční v sobotu 19. května od 17:00. Vedle nejkrásnějších valčíků Johanna Strausse jako „Císařský valčík“nebo „Vídeňská krev“, orchestr nabídne kvapík, či pochod komponistů - současníků Johanna Strausse. Můžete se zasnít i při áriích Giuseppe Verdiho, či Giacoma Pucciniho. Na závěr vás zavede pod jižní slunce v rytmu argentinského ohnivého tanga.

Předprodej vstupenek probíhá v informačním centru zámku Slavkov, využít můžete také přeprodej na našem webu. Cena vstupenek v předprodeji je 300 Kč, u pokladny před koncertem 350 Kč.