Výstavy 2017! S novou sezónou k nám na slavkovský zámek zavítají hned 3 zajímavé výstavy

„Rada Vacátko zasahuje“

Ve čtyřech místnostech v přízemí Vás provedeme výstavou „Rada Vacátko zasahuje“. Slavného detektiva můžete znát z úspěšného televizního seriálu z tvorby Československé televize – Hříšní lidé města pražského. Tento původní  seriál, z prostředí pražské pátračky, se odehrává v době První republiky, ve 30. letech 20. století. Málo kdo ví, že zfilmované kriminalistické zápletky volně vycházejí ze skutečných kriminálních případů.

Pokračovat ve čtení

Víkend s muzikály Městského divadla Brno na nádvoří zámku

DSC 0848DSC 0884

Druhý zářiový víkend rozezní slavkovské nádvoří slavné muzikálové tituly v podání Městského divadla v Brně.  V pátek 8. a sobotu 9. září se můžete těšit na My fair lady ze Zelňáku a Noc na Karlštejně. Předprodej vstupenek začne v průběhu měsíce března v Informačním centru na Palackého náměstí 1.

Herec Maroš Kramár v představení Mandarínková izba v SC Bonaparte

Mandarinkova izba Slavkov
Zveme Vás 25. 3 v 19:00 hodin do velkého sálu SC Bonaparte na komedii plnou francouzského espritu a šarmu, která nabízí zajímavé příběhy lidí ve  vtipných, krátkých jednoaktovkách s překvapivým, někdy přímo detektivním závěrem. Čtyři herci se v nich převtělí do více postav a osudů. Všechny se odehrávají v malém pařížském hotýlku a v záhadné místnosti, zvané mandarínková, která má svůj vlastní příběh.

Pokračovat ve čtení