ZÁMEK SLAVKOV - AUSTERLITZ JE AKTUÁLNĚ ZAVŘENÝ

uzavření zámku

Vážení návštěvníci,
z důvodů nařízení Bezpečnostní rady státu a vyhlášení nouzového stavu v souvislosti s šířením onemocnění COVID-19 v České republice je Zámek Slavkov - Austerlitz až do odvolání ZAVŘENÝ. Akce plánované na měsíc březen a první polovinu dubna tímto rušíme a odkládáme na neurčito.
 
V případě nutnosti nás můžete kontaktovat na e-mailu info@zamek-slavkov.cz či telefonním čísle +420 544 221 204. Prosíme, akceptujte, že řada zaměstnanců zámku dodržuje bezpečnostní opatření a nenachází se aktuálně v zaměstnání, proto použijte výše uvedené spojení.
 
Děkujeme za pochopení a doufáme, že budeme brzy moci otevřít.

Rušíme akce v březnu a první polovině dubna

ZAHÁJENÍ ODKLAD

Vážení návštěvníci,
z důvodů nařízení Bezpečnostní rady státu a vyhlášení nouzového stavu v souvislosti s šířením onemocnění COVID-19 v České republice jsme nuceni Zámek Slavkov - Austerlitz až do odvolání uzavřít.
 
Akce plánované na měsíc březen a první polovinu dubna tímto rušíme a odkládáme na neurčito. Neproběhne tak slavnostní zahájení sezóny zámku 26. března ani Velikonoční prodejní výstava 4.-5. dubna.
 
Zavřená zůstává i měststká knihovna sídlící v prostorách zámku a slavkovské Infocentrum. O změnách Vás budeme včas informovat.
 
Více informací o aktuální situaci v ČR najdete na webových stránkách Ministerstva vnitra ČR.

DLE NAŘÍZENÍ VLÁDY ZAVÍRÁME INFOCENTRUM

IC FB příspěvky

V poledne 13. března 2020 proběhlo prohlášení vlády a byla ustanovena další mimořádná opatření k prevenci šíření koronaviru.
 
Vláda doplnila už platné mimořádné opatření o zákazu přítomnosti veřejnosti ve vybraných provozovnách. Nově se zákaz s účinností od 14. března 2020 od 6.00 hodin týká i bazénů a turistických informačních center.
 
Do odvolání tedy od 14.března 2020 Informační centrum Zámek Slavkov - Austerlitz zavíráme. Stále však můžete své dotazy posílat na e-mail infocentrum@zamek-slavkov.cz a rádi Vám odpovíme.
 
Vstupenky na chystaná představení můžete zakoupit pouze online jako eVstupenku.
 
Děkujeme za pochopení a akceptování nařízení vlády.

Kvůli bezpečnosti rušíme nedělní promítání

Program kina 2019

Vážení návštěvníci kina ve Slavkově u Brna,
vzhledem k aktuálnímu vývoji situace rušíme promítání kina až do konce dubna. Hodláme k situaci přistoupit zodpovědně a neriskovat tak zbytečně Vaše i naše zdraví. Pevně věříme, že nastavená opatření umožní situaci stabilizovat v co nejkratším čase a další akce, na jejichž přípravách již měsíce pracujeme, se uskuteční dle původního plánu.
 
Informace o dalším vývoji Vám budeme samozřejmě stále sdělovat, těšíme se na Vás nejen v kině, ale také na všech akcích, které pro letošní sezónu připravujeme.
 
Pokud máte jakýkoliv dotaz, jsme zde pro Vás stále k dispozici.
 
 
Za celý tým Zámku Slavkov – Austerlitz,
Eva Oubělická.

Projekt Objevuj památky úspěšně pokračuje

objevuj A3 2 page 001

Letos je to již třetí rok, kdy pro Vás vznikl celostátní propagační projekt "Objevuj památky", který prezentuje nestátní kulturní a technické památky.
 
Díky němu se dozvíte nejen informace o téměř stovce objektů, ale také tipy na výlety, aktuality (kulturní akce, novinky, nabídku služeb) atd.
 
Navštivte oficiální webovou stránku Objevuj památky a dozvíte se více!