Omezení spojená s divadlem na nádvoří 6.-8.7.

07 Letní scéna DBP 1

Upozorňujeme návštěvníky na drobné komplikace spojené s Letní scénou Divadla Bolka Polívky.
 
Ve dnech 6.-8. července bude nádvoří pro veřejnost od 17:00 uzavřeno. Vstup do/ze zámku bude po 17 hodině možný pouze přes zámecký park.
 
V pondělí 6. července bude omezena výstava "Svět kostiče aneb fenomén české stavebnice Seva". Od 15:00 bude hernička, která je součástí výstavy, zcela uzavřena. Poslední vstup tedy bude možný ve 14:00.
 
Diváci, kteří v těchto dnech navštíví Letní scénu DBP, se na nádvoří zámku dostanou JIŽNÍ BRÁNOU (od náměstí). Severní brána bude uzavřena.
 
Omlouvám se za komplikace a zveme Vás na divdelní představení "Šašek a syn" a "Srnky" v podání Divadla Bolka Polívky.

Divadlo Bez zábradlí třikrát na nádvoří zámku

Terasa

Tři srpnové večery - tři představení Divadla Bez zábradlí. V termínu 19.-21.8. můžete na nádvoří zámku zhlédnout muzikál Cikáni jdou do nebe, komedii Terasa a tragikomedii Garderobiér. 
 
Cikáni jdou do nebe - Hudebně-dramatická balada. Podmanivé melodie a temperamentní tance. Strhující podobenství o věčné lidské touze, o svobodě, vášni a lásce, která dokáže zničit sama sebe. Příběh osudové lásky krásné Rady a zloděje koní Lujko Zobara. Jevištní zpracování slavného filmu Emila Lotjanu a Jevgenije Dogy podle povídek Maxima Gorkého. Muzikál, který vás odnese až někam do cikánských nebes!
 
Terasa - Terasa patří mezi nejúspěšnější komedie přelomu tisíciletí. Francouzský autor Jean-Claude Carrière, jeden z nejvyhledávanějších filmových scénáristů současnosti, spolupracovník Louise Bunuela, Petera Brooka či Miloše Formana, tu v sedmi různorodých postavách vytvořil komediální obraz člověka v soukolí moderní civilizace, který touží, miluje, sní… ale musí se také živit, bydlet, obstarávat svou pozemskou existenci a zabývat se jinými nezbytnými banalitami…

Pokračovat ve čtení

Zámek je součástí celorepublikové akce České léto

Post FB

Zákazníci T-Mobilu mohou teoreticky využívat neomezená data po celé léto. Jen budou muset cestovat po České republice, protože operátor data rozdává netradičním způsobem.
 
Operátor se s ohledem na koronavirovou krizi rozhodl vcelku logicky předělat letní nabídku. Místo roamingu a nabídek pro dovolenou u moře přepnul na domácí turistiku. Proto oslovil 500 svých zákazníků z řad podnikatelů a současně ve spolupráci s agenturou CzechTourism nabídl spolupráci dalším partnerům agentury.
Princip akce je poměrně jednoduchý. U zhruba 2 200 partnerů najdou zákazníci T-Mobilu v červenci a v srpnu nálepku s QR kódem, přes který si aktivují neomezená data na 24 hodin. Teoreticky tak mohou využívat neomezená data po celé léto, ale bude to vyžadovat cestování po celé zemi.

Pokračovat ve čtení

Zažijte jedinečný zážitek v podobě loutnové koncertu

07 Loutnový koncert

V sobotu 4. července proběhne Rokokový den v zámeckém parku. 
 
Jeho součástí bude menší jarmark, módní přehlídky a jízda kočárem. Zlatým hřebem dne pak bude loutnový koncert v podání Jindřicha Macka, který nese název "Loutnová hudba v proměnách staletí" a představí skladby z období gotiky, renesance, baroka a také vlastní tvorbu Jindřicha Macka. 
 
Koncert započne v 18 hodin v zámecké kapli. Vstupenky je možné zkaoupit osobně v Informačním centru pod zámkem, online na webu zámku či na místě před začátkem akce.

Pokračovat ve čtení

Přeneste se s námi do období rokoka 4.7.

07 Rokokový den

Přeneste se s námi do období rokoka v sobotu 4. července.
 
Od 13 do 17 hodin bude v zámeckém parku probíhat menší jarmark, kde si budou návštěvníci moci zakoupit nejen občerstvení a zúčastnit se následně pikniku.
 
V 15:00 a 17:00 začnou módní přehlídky rokokových kostýmů (v parku u vstupu do zámku).
 
V 18:00 bude zahájen loutnový koncert v zámecké kapli v podání Jindřicha Macka.
 
Od 14 do 18 hodin se můžete po parku svézt v kočáře.
 
Vstupné na akci v parku je zdarma, na loutnový koncert v kapli 50 Kč.
 
Těšíme se na Vás!