Pro děti atrakce v parku, pro dospělé cimbálová muzika s vínem

Co by to to bylo první červnové dny, kdyby byly opomenuty děti. Po vzoru loňského roku se proto do programu Dnů Slavkova dostalo i dětské odpoledne v zámeckém parku, které se uskuteční v pátek 2. června od tří do šesti hodin odpoledne.
Stánky, atrakce ale i ukázky vojenské nebo vědecké techniky nabídnou dětem a jejich rodičům hravý prostor pro strávení příjemného rodinného odpoledne. Díky spolupráci s Armádou České republiky se můžou nejen nejmenší návštěvníci podívat do útrob vojenských vozidel nebo shlédnout ukázku nejmodernějších zbraní. Prezentovat se zde bude také Policie ČR. Děti se také můžou seznámit s velbloudem ze Zooparku Vyškov nebo pozorovat Slunce díky dalekohledu z vyškovské hvězdárny. Připraven bude také skákací hrad a trampolíny. Zajištěno bude malování na obličej i občerstvení. V 16:00 a v 17:00 se zde uskuteční také taneční vystoupení. 
Páteční program však nemusí skončit pouze u zábavy s dětmi. Od půl osmé večer se na nádvoří Panského domu rozezní folklorní hudba v podání Cimbálové muziky Michala Miltáka ze Strážnice. Chybět nebude samozřejmě dobré víno z vinařství Spielberg z Archlebova.
Vstup na obě akce je zdarma.