Legendární sraz automobilových veteránů letos nebude

ENGLISH VERSION BELOW

Legendární sraz automobilových veteránů a motocyklů Oldtimer festival je letos nebude. Organizátor srazu téměř čtrnáct dní před akcí neučinil žádné kroky k tomu, aby se 24. ročník uskutečnil v termínu 24. června. Pronajímatel - Zámek Slavkov Austerlitz, i přes několikaměsíční komunikaci, neobdržel potřebné organizační informace.

"Zámek Slavkov - Austerlitz byl připravený připravit park a další zázemí k tomu, aby se tak významný sraz mohl uskutečnit. Protože však k dnešnímu dni nedošlo k uzavření upřesňující smlouvy a nebyly učiněny žádné přípravné a organizační práce pro konání akce, musíme bohužel konstatovat, že se akce v letošním roce neuskuteční," informovala ředitelka Zámku Slavkov - Austerlitz Eva Oubělická.
Oldtimer festival patří mezi nejvýznamnější a nejnavštěvovanější akce v Jihomoravském kraji a mezi největší svého druhu v Evropě. Každý rok do zámeckého parku najíždí více než tisícovka historických vozů, které přijde obdivovat téměř deset tisíc návštěvníků.
Věříme, že pochopíte, že jsme pro udržení této tradice udělali maximum a doufáme, že se k nám automobiloví veteráni zase jednou vrátí.

obrazekinfo obr

Pokud se i Vy chcete v příštích letech na této akci podílet, klikněte ZDE a vyplňte formulář.

 
The Oldtimer Festival is canceled
 
We are very sorry that this year Oldtimer festival in our town and castle park will not be realized. Unfortunately, the official organizer did not do anything to make the 24th legendary event happen. Castle Slavkov - Austerlitz, the lessor of the complex, has no other option this year than to inform you about this inconvenience as much as possible and to ask for helpfulness and patience.
 
Let's keep in touch!
Thank you for helping us keep the meeting of veterans in Austerlitz town in the coming years. For the next years we would like to arrange the conditions and let the event happend as you were used to. In order to be informed in time, register HERE
 
Thank you for understanding and we look forward to meeting you again!