Pravidla pro výlep plakátů na městských plochách

P1014125 1

V současné době zámek Slavkov – Austerlitz, příspěvková organizace disponuje několika výlepovými plochami, z nichž dvě jsou veřejně přístupné. Jedná se o plochy, jež se nachází poblíž křižovatky ulic Slovákovy, Československé armády a Palackého náměstí, a válec na autobusovém nádraží, který sice zatím není opatřen popiskem označujícím správce, nicméně tato plocha spadá pod správu Zámku Slavkov – Austerlitz, příspěvkové organizace.
 
Výlep na těchto plochách je kontrolován a platí pro něj určitá pravidla. Pokud zde chcete mít umístěný svůj plakát, je třeba navštívit Informační centrum Slavkov u Brna, kde plakáty odevzdáte a dozvíte se podrobnosti o podmínkách výlepu.
 
Zároveň platí také zákaz černého výlepu a za jeho porušení hrozí pokuta, která může dosahovat částky až 20 000 Kč. Pracovník informačního centra plakáty nemusí přijmout v případě, že na dané období není na plochách dostatek volného prostoru.
 
Pro více informací kontaktujte Informační centrum prostřednictvím e-mailu infocentrum@zamek-slavkov.cz nebo tel.: 513 034 156. Děkujeme, že respektujete naše pravidla a těšíme se na spolupráci.