KOMERČNÍ PRONÁJMY

ZÁMEK SLAVKOV – MÍSTO VÝZNAMNÝCH SETKÁNÍ

Zámek Slavkov – Austerlitz je po staletí místem, kde se setkávali významné osobnosti, uzavíraly se důležité smlouvy a partnerství. Největší barokní památka na Moravě a symbol Napoleonova triumfu tak i v současnosti láká k pořádání důležitých událostí, firemních akcí, setkávání, obchodních jednání …

Prostory Zámku Slavkov – Austerlitz nabízí komfort, moderní vybavení i zázemí. Ať už si vyberete nejkrásnější a největší Historický sál, reprezentativní Divadelní nebo praktický Rubensův sál, získáte to, co pro vaši akci potřebujete. Využít můžete také rozlehlý zámecký park, nádvoří nebo největší společenský dům ve Slavkově u Brna s kompletním zázemím.

 

PROSTORY K DISPOZICI

Nádvoří

V letních teplých měsících je zámecké nádvoří tímm nejkrásnějším místem pro pořádání oslav s monumentální kulisou zámku. Arkády po obvodu nádvoří dodávají prostoru důvěrnou atmosféru soukromé akce pod širým nebem. Nádvoří je možné vybavit tanečním parketem, party stany či bistrostolky. Pravidelně se zde odehrávají akce, které pojmou velký počet účastníků, jako jsou divadelní představení, koncerty nebo degustační akce vinařů.

  až 2000 lidí nebo 1000 míst na sezení

  Vstup dvěma samostatnými bránami

131

Nachází se v prvním patře zámku. Rubensův sál disponuje výbornou akustikou a je vhodnější pro menší akce typu raut, hostina, seminář, menší konference nebo koncert vážné hudby. K dispozici je zázemí kuchyňky a sociálního zařízení. Sál je průchozí do čtyřmístné galerie, která v kombinaci s Rubensovým sálem poslouží jako dostatečně velký prostor pro větší firemní či společenskou akci s doprovodným programem.

[ico ico="asterisk"]  65 m²

[ico ico="users1"]  banket 30 osob
raut 80–100 osob
seminář, koncert 80 osob

Nádherný sál s možností separace od běžného chodu zámku v prvním patře severního křídla, který je možné využít pro firemní setkání, oslavy, semináře či konference, výjezdní zasedání včetně občerstvení v podobě rautů a hostin.
K sálu můžete připojit a využít další 2 přilehlé místnosti, které se nabízí jako zázemí pro catering, prezentaci nebo šatna.

[ico ico="asterisk"]  83 m²

[ico ico="users1"]  banket 40 osob
raut 130 osob
seminář, koncert 120 osob

Zámecký park

Patří k nejkrásnějším zámeckým zahradám v Česku. Upravený prostor velký 15 hektarů s pozadím zámku dodává pronájmům v zámeckém parku na atraktivitě. Nachází se zde zázemí pro organizátory pronájmu v podobě přípojů elektřiny, vody či vjezdu s parkováním. Sociálním zařízení lze využít v prostorách zámku. Výhodou zámeckého parku je především variabilita možnosti pronájmu. Svoji akci můžete umístit do jednoho z horních či dolních parterů, kolem bazénů nebo si pronajmout park celý.

  15 hektarů

  neomezená kapacita

135

Protože sami akce pořádáme, víme, jak na to.

Přestože se budete pohybovat v národní kulturní památce, můžete využít zámecké zázemí. Samozřejmostí jsou parkovací místa, připojení na wi-fi, promítací a ozvučovaní technika apod. Disponujeme také praktickým mobiliářem, který je možný zapůjčit. Díky našim kontaktům a dodavatelům zajistíme na klíč catering, vybavení i originální doprovodný program zapadající do prostředí našeho zámku.

 

Rezervace

+420 544 227 548