Zámecký park

Zámecký park je krásným místem nejen k procházkám, ale i k aktivnímu odpočinku.

3

Přijďte si ZACVIČIT:

  • od 5. 7. každou středu od 9:00 BOSU a funkční trénink
  • od 7. 7. každý pátek od 9:00 jóga

Více informací na: http://www.fitstudioslavkov.cz/

4

PŮJČTE SI sportovní vybavení:

Od pondělí 26. 6. 2017 si můžete na informačním centru vypůjčit sportovní potřeby a užít si zábavy v zámeckém parku. K dispozici jsou sety na badminton, kroket, pétanque, lukostřelbu, slackline, frisbee, finské kuželky nebo žonglovací pomůcky.

Jak sportovní potřeby správně používat a přitom si užít spoustu legrace Vám v neděli 25. 6. 2017 přijedou ukázat dobrovolníci z brněnské neziskové organizace Brno for you. Těšit se na Vás budeme v zámeckém parku od 14:00 společně s místními tanečními skupinami. Je jen na Vás, co z nabízených aktivit vyzkoušíte.

Výpůjční a provozní řád a seznam náčiní k zapůjčení ke stažení ZDE

5

HLEDEJTE ukrytou kešku:

Věděli jste, že je v zámeckém parku ukrytá keška? Jedná se o drobnou krabičku, která pro pátrače představuje malý poklad, který mohou hledat všichni, kteří si stáhnou aplikaci Geocaching nebo se zaregistrují na webové stránky této celosvětově proslulé hry. 

Více informací na: www.geocaching.com

6

Deka, dobroty a ODPOČINEK:

Ať už se k nám přijdete pobavit, zasportovat nebo si jen odpočinout na dece, nezapomeňte, že je Vám k dispozici také zámecká kavárna, kde se můžete občerstvit nebo si dobroty vzít s sebou ven na sluníčko. Piknikový koš dle Vašich představ Vám nachystají v zámecké restauraci.

Otevírací doba parku a Návštěvní řád

Těšíme se na Vás!

Plan parku web

Plan parku legenda