Zámecký park

Zámecký park je krásným místem nejen k procházkám, ale i k aktivnímu odpočinku. Podívejte se na virtuální prohlídku horní části zámeckého parku ZDE

4

PŮJČTE SI sportovní vybavení ZA DVACKU:
V informačním centru si můžete vypůjčit sportovní potřeby a užít si s nimi zábavu v zámeckém parku. K dispozici jsou sety na badminton, kroket, pétanque, lukostřelbu, slackline, frisbee, finské kuželky nebo žonglovací pomůcky, KAŽDÝ Z NICH JEN ZA 20 KORUN NA CELÝ DEN!
Výpůjční a provozní řád a seznam náčiní k zapůjčení ke stažení ZDE
 

Baner golf

ZASPORTUJTE SI na golfovém hřišti:
Ve spodní části zámeckého parku je vám k dispozici tréningové golfové hřiště s 6 jamkami. Vybavení lze zapůjčit v nedalekém Golf resortu Austerlitz za minimální poplatek na celý den.
Více informací ne: www.agrt.cz
 

5

HLEDEJTE ukrytou kešku:
Věděli jste, že je v zámeckém parku ukrytá keška? Jedná se o drobnou krabičku, která pro pátrače představuje malý poklad, který mohou hledat všichni, kteří si stáhnou aplikaci Geocaching nebo se zaregistrují na webové stránky této celosvětově proslulé hry. 
Více informací na: www.geocaching.com
 

6

Deka, dobroty a ODPOČINEK:
Ať už se k nám přijdete pobavit, zasportovat nebo si jen odpočinout na dece, nezapomeňte, že je Vám k dispozici také zámecká kavárna, kde se můžete občerstvit nebo si dobroty vzít s sebou ven na sluníčko. Piknikový koš dle Vašich představ Vám nachystají v zámecké restauraci.
 

Otevírací doba parku a Návštěvní řád

Těšíme se na Vás!

mapa park 2019

Expozice Austerlitz - Malé město velkých dějin je uzavřena.