Zámecký park

Zámecký park je krásným místem nejen k procházkám, ale i k aktivnímu odpočinku.

3

Buďte fit a ZACVIČTE SI:

Každou prázdninovou středu od 9:00 Vás čeká BOSU a funkční trénink, každý pátek ráno od 9:00 jóga. Přijďte protáhnout svoje těla a nastartovat perfektní den! Přihlaste se na http://www.fitstudioslavkov.cz/ a užijte si cvičení pod stíny zámeckých lip.

4

PŮJČTE SI sportovní vybavení:

Od pondělí 26. 6. 2017 si můžete na informačním centru vypůjčit sportovní potřeby a užít si zábavy v zámeckém parku. K dispozici jsou sety na badminton, kroket, pétanque, lukostřelbu, slackline, frisbee, finské kuželky nebo žonglovací pomůcky.

Výpůjční a provozní řád a seznam náčiní k zapůjčení ke stažení ZDE

5

HLEDEJTE ukrytou kešku:

Věděli jste, že je v zámeckém parku ukrytá keška? Jedná se o drobnou krabičku, která pro pátrače představuje malý poklad, který mohou hledat všichni, kteří si stáhnou aplikaci Geocaching nebo se zaregistrují na webové stránky této celosvětově proslulé hry. 

Více informací na: www.geocaching.com

6

Deka, dobroty a ODPOČINEK:

Ať už se k nám přijdete pobavit, zasportovat nebo si jen odpočinout na dece, nezapomeňte, že je Vám k dispozici také zámecká kavárna, kde se můžete občerstvit nebo si dobroty vzít s sebou ven na sluníčko. Piknikový koš dle Vašich představ Vám nachystají v zámecké restauraci.

Otevírací doba parku a Návštěvní řád

Těšíme se na Vás!

Plan parku web

Plan parku legenda