Kalendář událostí

Hudební pohádka Šíleně smutná princezna
4 19 silene smutna princezna
 
Dovolujeme si Vás pozvat na hudební pohádku Šíleně smutná princezna, která se uskuteční 6. dubna 2019 v společenském centru Bonaparte. Jedná se o dílo, které je určeno nejen malým divákům, ale celým rodinám. Není asi třeba příliš představovat známý příběh prince a princezny ze sousedních spřátelených zemí, kteří mají uzavřít sňatek, o čemž rozhodli jejich moudří otcové se svými rádci. Královské děti však o svém osudu chtějí rozhodnout samy a samy si také touží vybrat životního partnera, který se bude líbit jim, a ne takového, kterého určí státní důvody.
Filmové zpracování hudební pohádky dosáhlo obrovské obliby především díky neodolatelně milé atmosféře, která rok co rok dokáže potěšit a pobavit miliony televizních diváků po celé České republice. Snahou režiséra Michala Matěje při nastudování divadelní verze bylo přenést ducha filmového zpracování na divadelní prkna a díky diváckým reakcím, které přišly ihned po premiéře v září 2018 na nádvoří slavkovského zámku, můžeme říct, že se tato snaha vydařila na 100 procent.
 
V našem zpracování Šíleně smutné princezny se můžete těšit nad hereckými výkony letitých profesionálů, jimiž jsou především herci Městského divadla v Brně. Například v roli krále Jindřicha se představí Zdeněk Junák, v roli prince uvidíte Marca Salvadoriho, princeznu skvěle ztvárnila Eliška Skálová. Dále se Vám představí Jakub Uličník, Ondřej Buchta, Jiří Ressler, Marta Matějová, Martin Křížka, Milan Hrazdírek a další.
 
Vstupenky zakoupíte v předprodeji v Informačním centru ve Slavkově či na stránce předprodeje.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

KDY: 6.4. 2019 v 17:00

KDE: Společenské centrum Bonaparte

VSTUPNÉ: 290 - 320 Kč

Délka představení je odhadována na 2 hodiny.
 
 
 
 

Zpět