Kino Jas - úvod

kino jas

 

Přestože je malé, dokáže nabídnout velké zážitky. Kino Jas promítá až třikrát týdně. Nedělní promítání je určeno zejména dětem, ve všední dny a v sobotu jsou na programu populární i nezávislé filmy i snímky na přání. Kino je digitalizované a překvapí vás prostorovým zvukem. 
Kino Jas pořádá i oblíbený Letní filmový festival v zámeckém parku.

Aktuální program 

 
sobota 24.3.2018 19:30
To, co začíná jako luxusní jízda vlakem z Istanbulu do Londýna, se rychle promění v jeden z nejnapínavějších a nejzáhadnějších detektivních příběhů, jaký byl kdy vyprávěn. Předloha Agathy Christie popisuje osudy třinácti pasažérů uvízlých v přepychovém vlaku Orient expresu kdesi ve sněhových závějích na Balkáně. V okamžiku, kdy ve vlaku dojde k záhadné vraždě amerického obchodníka, každý z nich se stává podezřelým. Ve vlaku naštěstí nechybí jeden neobyčejný Belgičan s velkým knírem a dokonale pracujícími šedými mozkovými buňkami. A právě tento nejslavnější detektiv na světě, HerculePoirot, musí závodit s časem, aby vyřešil smrtící hádanku dříve, než neznámý vrah znovu udeří.
Režie: Kenneth Branagh. Hrají: Kenneth Branagh, Johnny Depp, Daisy Ridley, Michelle Pfeiffer, Penélope Cruz
Žánr: Drama/Krimi
114 minut, přístupný od 12 let, český dabing
vstupné 80 Kč
ČSFD 71 %
 
neděle 25.3.2018 16:30
Lichožrouti jsou malí tvorové, kteří žijí s námi lidmi a mohou za to, že lidstvu z každého páru ponožek vždy zůstane jen jedna – lichá. Ponožkami se totiž živí! Osudy hlavních protagonistů LICHOŽROUTŮ a jejich největšího protihráče, podivínského a opuštěného PROFESORA, spojuje příběh hlavního hrdiny, malého LICHOŽROUTA HIHLÍKA, na kterého čekají ve filmu velká dobrodružství.
Režie: Galina Miklínová
Žánr: Animovaný/Rodinný
83 minut, mládeži přístupný
vstupné 65 Kč
ČSFD 56 %
 
Přehledný letáček programu kina v březnu ke stažení ZDE
 
sobota 7.4.2018 19:30
Thor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok – konec asgardské civilizace – který se snaží rozpoutat mocný nový nepřítel, nemilosrdná Hela. Předtím ale musí přežít smrtící gladiátorskou soutěž, v níž se ocitá tváří v tvář svému bývalému spojenci z řad Avengers – neuvěřitelnému Hulkovi.
Režie: TaikaWaititi. Hrají: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Mark Ruffalo, Cate Blanchett
Žánr: Akční/Sci-fi
130 minut, český dabing
vstupné 80 Kč
ČSFD 82 %
 
neděle 8.4.2018 16:30
Wishbonovi nejsou právě šťastná rodinka. Máma Emma má knihkupectví, které je před krachem, táta Frank je přepracovaný a každý den trpí pod tyranským šéfem. Dcera Fay je nešťastná, stydlivá teenagerka a syn Max je sice matematický genius, ale ve škole ho ostatní šikanují. Jenže ty opravdové trable Wishbonovi teprve čekají. Mámu Emmu si totiž jako svou budoucí partnerku vyhlédnul samotný hraběDracula. Pošle zlou čarodějnici Babu Yagu, aby Emmu proměnila v upírku. Yaga však nedopatřením změní i zbytek rodiny v příšery. Frank se stává Frankensteinovým monstrem, Fay se promění v mumii a malý Max v mocného vlkodlaka. Rodina monster se vydává po stopách čarodějnice s jediným cílem: přinutit ji, aby odčarovala prokletí a vrátila jim lidskou podobu.
Režie: Holger Tappe
Žánr: Animovaný/Rodinný
96 minut, český dabing
vstupné 65 Kč
ČSFD 48 %
 
sobota 14.4.2018 19:30
Svět Kingsmanů se poprvé představil ve filmu Kingsman: Tajná služba jako nezávislá, mezinárodní, špionážní agentura pracující v utajení a jejímž cílem je bezpečný svět. V dalším pokračování čelí naši hrdinové novým výzvám. Centrála Kingsmanů je zničena a celý svět se stává rukojmím. Kingsmany čekají nové úkoly i překážky. Spojí se se spřátelenou americkou špionážní organizací Statesman. Obě dvě agentury musí společnými silami porazit nebezpečného nepřítele a zachránit tak svět.
Režie: Matthew Vaughn. Hrají: Taron Egerton, Mark Strong, Pedro Pascal, Colin Firth, Julianne Moore, Halle Berry
Žánr: Akční/Komedie
141 minut, český dabing
vstupné 80 Kč
ČSFD 73 %
 
neděle 15.4.2018 16:30
Espen je nejmladší ze tří synů chudého farmáře. Jeho jediným úkolem, který mu doma svěřili, je udržovat v kamnech oheň, aby nevyhasl. A je asi jen náhodou, že právě on v lese potkal princeznu Kristin, která je právě na útěku ze svého rodného hradu. Kristin je pořádně tvrdohlavá, nevěří na staré báchorky o Králi trollů, který má zálusk na princezny. Den před svými osmnáctými narozeninami tedy dává přednost cestě do neznáma. Bohužel nedlouho po setkání s Espenem zjistí, že ty povídačky o trollech jsou pravdivé. Z jejich cesty se záhy stane velké dobrodružství, na kterém potkají spoustu příšer, magie i kouzelných míst. A na konci pak čeká hrozivý a nepřemožitelný Král trollů.
Režie: Mikkel Brænne Sandemose. Hrají: Vebjørn Enger, Synnøve Macody Lund, Mads Sjøgård Pettersen
Žánr: Rodinný/Dobrodružný
104 minut, český dabing
vstupné 65 Kč
ČSFD 70 %
 
středa 18.4.2018 19:30
Ishorts: RUMUNSKO BEZ DRÁKULY
Černé komedie, akční filmy, surreálné sny i lehce absurdní milostné příběhy. Rumunsko neznamená jenom upírské zuby, případně drásavá sociální dramata. Přijďte se podívat na pestrou kolekci kraťasů jedné z nejzajímavějších evropských kinematografií.
Žánr: Krátkometrážní/Artový
vstupné dobrovolné
 
sobota 21.4.2018 19:30
Nedaleko Disneylandu na Floridě stojí řada kdysi populárních pestrobarevných motelů. Okouzlující šestiletá Moonee a její přátelé, kteří si naplno užívají léta, bydlí v jednom z nich. Radost ze svobody, potulování a neodolatelných kopečků zmrzliny nemá nudný a složitý svět dospělých šanci ohrozit. Co na tom, že její 22letá máma každý týden divoce shání peníze na činži a pozdními platbami dráždí starostlivého správce Bobbyho. Je na čase seznámit se s novou sousedkou a naplánovat dalších pár průšvihů! Režisér Sean Baker přichází s neobyčejně silným snímkem, který se stal miláčkem kritiků i diváků ihned od svého uvedení na festivalu v Cannes.
Režie: Sean Baker. Hrají: Bria Vinaite, Brooklynn Prince, WillemDafoe, Valeria Cotto
Žánr: Drama
111 minut, české titulky
vstupné 80 Kč
ČSFD 73 %
 
neděle 22.4.2018 16:30
Maurice sice vypadá jako obyčejný tučňák, ale uvnitř jeho hrudi bije statečné srdce tygra. Však byl také vychován hrdou tygřicí. Maurice se touží stát nejlepším kung-fu mistrem na světě. To nebude vůbec snadné, protože vyniká spíše neohrabaností a nemotorností, ale také obrovským odhodláním. Se svými zvířecími přáteli tvoří bandu známou jako Esa z pralesa, která se snaží udržovat v džungli pořádek a spravedlnost. Na prales si totiž brousí zuby ďábelsky proradná koala Igor. Se svou armádou hloupých paviánů chce jednou provždy zničit celou džungli. Esa z pralesa se neohroženě vydávají do boje...
Režie: David Alaux
Žánr: Animovaný/Dobrodružný
97 minut, český dabing
vstupné 65 Kč
ČSFD 49 %
 
sobota 28.4.2018 19:30
Nevlastní bratři Jáchym a David společně s kamarádem Sašou tráví většinu času ve světě sociálních sítí. Vztahy pro ně představují chaty s virtuálními dívkami, které nikdy neviděli, obživu falešná módní show, v níž se předstírá něco, co není a největší životní problém pak vybitý mobil nebo nefunkční wifi. Na nátlak rodičů jsou donuceni vydat se pod vedením Davidovy půvabné „macechy“ Terezy na dvousetkilometrový cyklovýlet. S překvapením zjišťují, že tam venku je skutečný svět, v němž život znamená víc než status na facebooku, opravdové dívky vypadají poněkud lépe, než kreslené akční hrdinky počítačových her a k lásce patří také sex. Srážka se životem sice nese jistá úskalí, ale s humorem, se dá zvládnout nejen výšlap do strmého kopce, stavba stanu, chybějící elektrická zásuvka, ale také sok v lásce.
Režie: Martin Kopp. Hrají: Adam Mišík, Hana Vagnerová, Jan Komínek, Vojtěch Machuta, Celeste Buckingham
Žánr: Komedie
93 minut
vstupné 70 Kč
ČSFD 45 %
 
neděle 29.4.2018 16:30
Rodiče bratrů Igora a Davida chystají zlatou svatbu. Z Kanady přilétá jejich bratranec Ondra, povahou tak trochu dobrodruh. Bratry napadne, že nejlepší by bylo vyrazit za rodiči na kánoích po řece jen ve třech, tak, jako za starých časů. Jenže od dob společných spanilých jízd se leccos změnilo. Třeba to, že Igor a David jsou ženatí a mají děti. Uvítací večeře pro Ondru, který přijíždí se svou mladou přítelkyní Zlaticou, se nezadržitelně mění v katastrofu. A tak, když slavnostní tabule mizí pod nánosem sazí z komína, který David opět zapomněl opravit, všem ženám dojde trpělivost. Zanechávají pány napospas dětem a vyrážejí na kolech na dámskou jízdu. Tátové se ale nevzdávají a rozhodnou se vydat na vodu v kánoích i se všemi dětmi.
Režie: Jiří Chlumský. Hrají: Hynek Čermák, Jiří Langmajer, Pavel Liška, Anna Polívková, Tatiana Vilhelmová
Žánr: Komedie
83 minut
vstupné 65 Kč
ČSFD 61 %
 
Přehledný letáček programu kina v dubnu ke stažení ZDE.