Kino Jas - úvod

kino jas

 

Přestože je malé, dokáže nabídnout velké zážitky. Kino Jas promítá až třikrát týdně. Nedělní promítání je určeno zejména dětem, ve všední dny a v sobotu jsou na programu populární i nezávislé filmy i snímky na přání. Kino je digitalizované a překvapí vás prostorovým zvukem. 
Kino Jas pořádá i oblíbený Letní filmový festival v zámeckém parku.

Aktuální program

SOBOTA 4.3.2017 19:30
iShorts: Oscars - hrané
Ano, už je to tady zase. Jako každý rok uvedeme dvě pásma krátkých filmů, které se letos budou ucházet o sošku Americké filmové akademie. V sobotu hrané, v neděli animované. Přijďte mrknout na čerstvou mízu Hollywoodu!
Žánr: Krátkometrážní
134/86 minut, mládeži přístupný, vstupné 70 Kč
 
NEDĚLE 5.3.2017 19:30
iShorts: Oscars - animované
Ano, už je to tady zase. Jako každý rok uvedeme dvě pásma krátkých filmů, které se letos budou ucházet o sošku Americké filmové akademie. V sobotu hrané, v neděli animované. Přijďte mrknout na čerstvou mízu Hollywoodu!
Žánr: Krátkometrážní
134/86 minut, mládeži přístupný, vstupné 70 Kč
 
SOBOTA 11.3.2017 19:30
Buchty a klobásy
Buchty a klobásy, první mládeži nepřístupný počítačem animovaný film, vypráví o skupině potravin, která se pod vedením odvážné uzeniny rozhodne odhalit pravdu o své existenci, a o tom, co se doopravdy stane, když jsou vyvoleni a opustí supermarket...
Žánr: Animovaný / Komedie
89 minut, přístupný od 15 let, vstupné 80 Kč
Hodnocení čsfd 61 %
 
NEDĚLE 12.3.2017 19:30
Během 35 let společného soužití jednoho páru se odehraje mnohé: od chvil absolutního porozumění až po dramatické propady. Po většinu času však partneři řeší všem dobře známé běžné starosti a radosti spojené s výchovou dětí, chodem domácnosti nebo třeba podnikáním. A přesně takový život žijí i majitelé prodejny s nábytkem Ivana a Václav Strnadovi, které režisérka Helena Třeštíková v rámci projektu Manželské etudy sleduje se svou kamerou už od roku 1980. Její nový celovečerní dokumentární film o Strnadových na televizní filmy tohoto cyklu navazuje, především ale ukazuje další překvapivé zvraty, které život manželů a jejich dětí přinesl.
Režie: Helena Třeštíková.
Žánr: Dokumentární
102 minut, mládeži přístupný, vstupné 80 Kč
Hodnocení čsfd 82 %
 
SOBOTA 18.3.2017 19:30
Je 2. polovina 22. století a kosmická loď Ikarie XB 1 putuje k Alfě Centauri za průzkumem mimozemských forem života. Její posádka, složená z vědeckých kapacit různých oborů, je daleko od sluneční soustavy vystavena neznámým, nepředstavitelným hrozbám. Ale veze si s sebou i řadu svých všedních lidských starostí a radostí.
Dobrodružná cesta vesmírem v jednom z nejslavnějších českých sci-fi filmů. Na jeho počátku se chodbou kosmické lodi potácí pološílený muž s popálenou tváří.
Režie: Jindřich Polák. Hrají: Zdeněk Štěpánek, Radovan Lukavský, Dana Medřická.
Žánr: Sci-Fi / Drama / Dobrodružný
88 minut, mládeži přístupný, vstupné 70 Kč
Hodnocení čsfd 78 %
 
NEDĚLE 19.3.2017 16:30
První celovečerní loutkový film režiséra a animátora Jiřího Trnky, který se prosadil i jako malíř, grafik, ilustrátor, sochař a spisovatel. Snímek vytvořený pracnou ruční animací „okénko po okénku" vychází z knihy Mikoláše Alše „Špalíček národních písní a říkadel"
Režie: Jiří Trnka.
Žánr: Animovaný / Loutkový / Hudební
78 minut, mládeži přístupný, vstupné 65 Kč
Hodnocení čsfd 84 %
 
SOBOTA 25.3.2017 19:30
Ve snímku Inferno se známý symbololog pouští do pátrání po stopách, které souvisí se samotným Dantem. Když se Langdon probouzí se ztrátou paměti v italské nemocnici, spojí své síly se Siennou Brooksovou, doktorkou, do které Langdon vkládá naděje, že mu pomůže ztracené vzpomínky znovu získat. Společně se pouští do závodu s časem, který je provede napříč celou Evropou ve snaze zabránit smrtícímu globálnímu spiknutí.
Režie: Ron Howard. Hrají: Hrají: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Ben Foster.
Žánr: Mysteriózní / Thriller
122 minut, přístupný od 12 let, vstupné 80 Kč
Hodnocení čsfd 59 %
 
NEDĚLE 26.3.2016 16:30
Rodina hejkala Huga obývá poklidně starou vilu na pokraji města. Sladký strašidelný život, v němž si Hugo, jeho paní Patricie a její matinka Žofie čarovaly, vodník Bubla se staral o dušičky a víla Jitřenka si tančila lehkonohé tanečky, změní vpád úředníka Patočky, který zjistil, že za dům už pěknou řádku let nikdo neplatí nájem. Verdikt je nemilosrdný: zaplatit nebo se vystěhovat! Nedá se nic dělat, strašidla budou muset do práce a jejich děti – Ester a Eleonor do školy. Vypadá to jednoduše, ale život obyčejných smrtelníků bude pro strašidelnou rodinu složitější, než se na první pohled zdálo...
Režie: Zdeněk Troška. Hrají: Bronislav Kotiš, Tereza Kostková, Jiří Dvořák, Vladimír Polívka, Matěj Hádek.
Žánr: Rodinný / Komedie / Pohádka
113 minut, mládeži přístupný, vstupné 65 Kč
Hodnocení čsfd 39 %
 
STŘEDA 29.3.2016 19:30
iShorts: Cena Magnesia Český Lev
To nejlepší z české krátkometrážní scény je opět tady! Jako každý rok vám přinášíme krátké filmy nominované na cenu Magnesia za nejlepší studentský film. Přijďte se podívat na naši filmovou juniorskou ligu a zkuste si tipnout, kdo v příštích letech ovládne české stříbrné plátno!
Žánr: Krátkometrážní
135 minut, mládeži přístupný, vstupné 70 Kč

Program kina na březen ZDE

Tagy: kino