Kino Jas - úvod

kino jas

 

Přestože je malé, dokáže nabídnout velké zážitky. Kino Jas promítá až třikrát týdně. Nedělní promítání je určeno zejména dětem, ve všední dny a v sobotu jsou na programu populární i nezávislé filmy i snímky na přání. Kino je digitalizované a překvapí vás prostorovým zvukem. 
Kino Jas pořádá i oblíbený Letní filmový festival v zámeckém parku.

Aktuální program 

sobota 24.2.2018 19:30
Špičkový kardiochirurg žije spořádaný život se svou spořádanou ženou a dvěma dětmi. Je v něm jediná podezřelá věc: šestnáctiletý Martin, s nímž se vídá a kterého pomalu, ale jistě zatahuje do své rodiny. Aniž by to věděl, přivolává na sebe tragédii antických rozměrů. I když se Martin zdá být obyčejný teenager, ve skutečnosti v něm dříme schopnost, pro kterou neexistuje racionální vysvětlení.
Režie: Yorgos Lanthimos. Hrají: Colin Farrell, Nicole Kidman, Barry Keoghan, Alicia Silverstone.
Žánr: Drama/mysteriózní
121 minut, mládeži přístupný od 15 let, české titulky
vstupné 70 Kč
ČSFD 68 %
 
neděle 25.2.2018 19:30
Život Katji se otřese v základech, když při bombovém útoku přichází o syna a manžela. Rodina a přátelé se jí snaží být v těžkých chvílích oporou, Katja ovšem nemůže jít dál s vědomím, že vrazi její rodiny chodí beztrestně po svobodě. V hlavní roli thrilleru o pomstě a spravedlnosti exceluje Diane Kruger.
Režie: Fatih Akin. Hrají: Diane Kruger, Denis Moschitto, Numan Acar, Samia Muriel Chancrin.
Žánr: Drama/krimi
106 minut, mládeži přístupný od 15 let, české titulky
vstupné 70 Kč
ČSFD 80 %
 
Přehledný letáček programu kina v únoru ke stažení ZDE
 
sobota 3.3.2018 19:30
Třicet let po událostech prvního filmu odhaluje nový BladeRunner a důstojník losangeleské policie dlouho ukryté tajemství, které je natolik zásadní, že by mohlo zcela rozvrátit poslední zbytky lidské společnosti. Toto odhalení ho nutí zahájit pátrání po RickoviDeckardovi (Harrison Ford), bývalém BladeRunnerovi losangeleské policie, který je už 30 let nezvěstný…
Režie: Denis Villeneuve. Hrají: Ryan Gosling, Harrison Ford, Sylvia Hoeks, Ana de Armas, Robin Wright, Jared Leto
Žánr: Sci-fi/Thriller
163 minut, přístupný od 15 let, český dabing
vstupné 80 Kč
ČSFD 76 %
 
neděle 4.3.2018 16:30
Zamysleli jste se někdy nad tím, proč vlastně ti žluťoučcí a k sežrání roztomilí Mimoni dobrovolně slouží Gruovi, padouchovi s velkým P? Odpověď přináší animovaná komedie Mimoni, která z nich konečně, a především zcela zaslouženě dělá hlavní postavy jejich vlastního příběhu.
Promítáním této pohádky se završí letošní dětský karneval, který bude právě ve znamení Mimoňů.
Režie: Kyle Balda, Pierre Coffin
Žánr: Animovaný/Rodinný
91 minut, mládeži přístupný, český dabing
vstupné 65 Kč
ČSFD 64 %
 
sobota 10.3.2018 19:30
iShorts: OSCAR – hrané filmy
Jako každý rok vám iShorts přináší všechny animované i hrané krátké filmy, které se budou ucházet o cenu Akademie. Přijďte si tipnout, kdo bude příští Spielberg, nebo Scorsese!
Žánr: Krátkometrážní/Artový, vstupné dobrovolné
 
neděle 11.3.2018 19:30
iShorts: OSCAR – animované filmy
Jako každý rok vám iShorts přináší všechny animované i hrané krátké filmy, které se budou ucházet o cenu Akademie. Přijďte si tipnout, kdo bude příští Spielberg, nebo Scorsese!
Žánr: Krátkometrážní/Artový, vstupné dobrovolné
 
sobota 17.3.2018 19:30
Filmová trilogie Zahradnictví přichází s posledním dílem, ve kterém se uzavře vyprávění o třech rodinách: rodině leteckého radiotelegrafisty, rodině majitele kadeřnického salonu a rodině majitele zahradnictví. Nápadník se odehrává na konci 50. let a vypráví o rodinných vztazích poznamenaných válkou a komunistickým převratem. S tragikomickým nadhledem vykresluje generační střet mezi předválečnou a poválečnou generací. Nápadník je romantickou komedií o představách rodičů, jak by mělo vypadat štěstí jejich dětí.
Režie: Jan Hřebejk. Hrají: Anna Fialová, Ivan Lupták, Anna Geislerová, Martin Finger, Filip Březina, Gabriela Míčová
Žánr: Drama/Komedie
113 minut, mládeži přístupný
vstupné 70 Kč
ČSFD 67 %
 
neděle 18.3.2018 16:30
Pokračování populární animované série je opět plné dobrodružství, humoru i kouzel. Naši hrdinové se střetnou s magií ohně a ledu, a tak jim chvilku bude pořádně horko a chvíli zase hodně velká zima. Hlavní hrdinkou příběhu je opět odvážná Gerda, která porazila Sněhovou královnu a osvobodila svého bratra Kaie. Tímto však jejich dobrodružství nekončí!
Režie: Alexej Cicilin
Žánr: Animovaný/Dobrodružný
89 minut, mládeži přístupný, český dabing
vstupné 65 Kč
ČSFD 59 %
 
středa 21.3.2018 19:30
iShorts: FAMU
Březen bude naIshorts velmi bohatý. Po slavných Oscarech se v závěru měsíce podíváme na naše mladé talenty a jejich studentské práce. Nezůstávejte tedy doma a přijďte se podívat na naši mladou krev!
Žánr: Krátkometrážní/Artový, vstupné dobrovolné
 
sobota 24.3.2018 19:30
To, co začíná jako luxusní jízda vlakem z Istanbulu do Londýna, se rychle promění v jeden z nejnapínavějších a nejzáhadnějších detektivních příběhů, jaký byl kdy vyprávěn. Předloha Agathy Christie popisuje osudy třinácti pasažérů uvízlých v přepychovém vlaku Orient expresu kdesi ve sněhových závějích na Balkáně. V okamžiku, kdy ve vlaku dojde k záhadné vraždě amerického obchodníka, každý z nich se stává podezřelým. Ve vlaku naštěstí nechybí jeden neobyčejný Belgičan s velkým knírem a dokonale pracujícími šedými mozkovými buňkami. A právě tento nejslavnější detektiv na světě, HerculePoirot, musí závodit s časem, aby vyřešil smrtící hádanku dříve, než neznámý vrah znovu udeří.
Režie: Kenneth Branagh. Hrají: Kenneth Branagh, Johnny Depp, Daisy Ridley, Michelle Pfeiffer, Penélope Cruz
Žánr: Drama/Krimi
114 minut, přístupný od 12 let, český dabing
vstupné 80 Kč
ČSFD 71 %
 
neděle 25.3.2018 16:30
Lichožrouti jsou malí tvorové, kteří žijí s námi lidmi a mohou za to, že lidstvu z každého páru ponožek vždy zůstane jen jedna – lichá. Ponožkami se totiž živí! Osudy hlavních protagonistů LICHOŽROUTŮ a jejich největšího protihráče, podivínského a opuštěného PROFESORA, spojuje příběh hlavního hrdiny, malého LICHOŽROUTA HIHLÍKA, na kterého čekají ve filmu velká dobrodružství.
Režie: Galina Miklínová.
Žánr: Animovaný/Rodinný
83 minut, mládeži přístupný
vstupné 65 Kč
ČSFD 56 %
 
Přehledný letáček programu kina v březnu ke stažení ZDE