Kino Jas - úvod

kino jas

 

Přestože je malé, dokáže nabídnout velké zážitky. Kino Jas promítá až třikrát týdně. Nedělní promítání je určeno zejména dětem, ve všední dny a v sobotu jsou na programu populární i nezávislé filmy i snímky na přání. Kino je digitalizované a překvapí vás prostorovým zvukem. 
Kino Jas pořádá i oblíbený Letní filmový festival v zámeckém parku.

Aktuální program

neděle 4.6.2017 16:30
Příběh mladé dívky a laskavého obra známého jako Obr Dobr, kteří se vydávají na dobrodružnou cestu s cílem zajmout zlé lidožroutské obry, kteří pronikají do světa lidí.
Žánr: Rodinný / Fantasy
Režie: Steven Spielberg Hrají: Mark Rylance, Ruby Barnhill, Bill Hader, Penelope Wilton
117 minut, mládeži přístupný, vstupné 65 Kč
Hodnocení čsfd 61 %
 
sobota 10.6.2017 19:30
Žoldák William Garin, který přijel na Dálný východ získat tajemství střelného prachu na mimořádně nebezpečnou mise, která nemohla dopadnout dobře. Garin potkává Bezejmenný řád, jehoz prvotním úkolem je ochrana masivní a zdánlivě nekonečné zdi proti armádě monster. Garin a jeho společník musí volit mezi pomocí Řádu nebo popravou.
Žánr: Akční / Dobrodružný / Fantasy
Režie: Yimou Zhang Hrají: Matt Damon, Pedro Pascal, Willem Dafoe, Tian Jing, Andy Lau
104 minut, nevhodný mládeži do 12 let, vstupné 70 Kč
Hodnocení čsfd 57 %
 
neděle 11.6.2017 16:30
Bodi je dospívající pes, žije v odlehlé idylické vesnici v horách a připravuje se na kariéru hlídacího psa a na to strážit veselé a dovádivé ovečky před skupinou mlsných vlků. Moc mu to nevoní a upřímně, ani trochu mu to nejde. A pak, když z nebe spadne na zem rádio a uslyší píseň hvězdného Kryštofa Kočkostára, zamiluje se do hudby. Bodi se tedy s kytarou na zádech vydá do velkého světa s plánem založit kapelu a stát se rockovou hvězdou. To je ale teprve začátek…
Žánr: Animovaný / Komedie / Rodinný
Režie: Ash Brannon
80 minut, mládeži přístupný, vstupné 65 Kč
Hodnocení čsfd 63 %
 
středa 14.6.2017 19:30
ISHORTS: PRVNÍ LIGA 2017
Festivalová smetánka z celého světa! Co se teď hraje v první lize krátkého filmu na světových festivalech? Přijďte se podívat na pásmo iShorts; První liga a uvidíte jen třešničky z dortů světových přehlídek od Kanady, přes USA až po starý kontinent.
Žánr: Krátkometrážní
100 minut, mládeži přístupný, vstupné 70 Kč
 
sobota 17.6.2017 19:30
Usvědčený vrah Callum Lynch je nedobrovolně vysvobozen z cely smrti jen proto, aby se stal součástí staletého boje mezi asasíny, templáři a španělskými inkvizitory. Jeho novým vězením se stává tajné zařízení Abstergo vybavené revoluční technologií Animus, která umožňuje vrátit se a prožít vzpomínky předků. Callum se díky Animusu propojí se svým prapředkem žijícím v Granadě a Seville v období španělské inkvizice v 15. století. Jmenuje se Aguilar de Nerha a je členem bratrstva asasínů, které už několik století vede skrytou válku s řádem templářů, svým odvěkým nepřítelem. Zde bude sveden boj o mocný artefakt nazývaný Jablko Ráje. A právě tento artefakt je podle přesvědčení templářů nástrojem k ovládnutí celého světa.
Žánr: Akční / Dobrodružný / Fantasy
Režie: Justin Kurzel Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson
115 minut, Nevhodný mládeži do 12 let, vstupné 70 Kč
Hodnocení čsfd 60 %
 
neděle 18.6.2017 16:30
Mladý tučňák Cody Maverick dal vale ledovým planinám domova a vydal se na exotický ostrov Pin-Guí, aby se před davy fanoušků a objektivy kamer zúčastnil surfařského šampionátu. Cody, surfující kuře Joe a plavčice Lani se dají dohromady s partou pěti radikálních surfařů, kteří jsou silní, namachrovaní, namistrovaní. Tahle Velká pětka vezme Codyho a kámoše na cestu na to nejlegendárnější surfovací místo na Zemi, do surfařského ráje, kde jsou vlny opravdu divoké.
Žánr: Animovaný / Komedie / Rodinný
Režie: Henry Yu
85 minut, mládeži přístupný, vstupné 65 Kč
Hodnocení čsfd 42 %
 
sobota 24.6.2017 19:30
Čtyřicetiletý Luboš Cafourek je svérázný instalatér z vesnice Tuchlovice u Prahy. Je zručný a poctivý, se vším si poradí, žádné práce se nikdy nezalekne. Nemá auto, za zákazníky jezdí na kole nebo autobusem. Mobil nepoužívá, telefonáty za něj vyřizuje jeho matka, která mu také vaří, nakupuje, pere a řídí chod celé domácnosti. Bohužel všechny jeho pokusy o kontakt se ženami končí fiaskem a mamka se marně snaží, aby syn konečně získal partnerku...
Žánr: Komedie
Režie: Tomáš Vorel st. Hrají: Jakub Kohák, Eva Holubová, Petra Špalková, Filip Blažek, Jan Budař
85 minut, Nevhodný mládeži do 12 let, vstupné 70 Kč
Hodnocení čsfd 54 %
 
neděle 25.6.2017 16:30
Scamander přichází do New Yorku se svým záhadným kufříkem, ve kterém se nachází obrovská sbírka vzácných magických tvorů z jeho cest kolem světa. Co se může stát, když se nadaný britský kouzelník vydá do Ameriky a jeho zvířata (některá i trochu nebezpečná) uniknou z kufříku?
Žánr: Dobrodružný / Rodinný / Fantasy
Režie: David Yates Hrají: Eddie Redmayne, Dan Fogler, Colin Farrell
133 minut, mládeži přístupný, vstupné 65 Kč
Hodnocení čsfd 74 %
 
Program kina na červen v PDF připravujeme

Tagy: kino