Slavkovské memento 2021

Seznam soutěžních prací – Slavkovské memento 2021
           
  Kód práce Jméno Škola Třída  
           
  SS 03 DVOŘÁKOVÁ Daniela Gymnázium Bučovice 1.A 2. místo – V
  SS 18 ŠIDLÍK Jakub, KOŠUT Marek Gymnázium Bučovice Gymnázium Vyškov   3. místo – N
  ZS 05 JANÍKOVÁ Zina Gymnázium Bučovice   2. místo – V
           
  ZS 03 HLÁVKA Ivan Gymnázium Holice 4.C Čestné uznání
  SS 14 MAREK Martin Gymnázium Holice   Čestné uznání
           
  SS 17 SOUKUPOVÁ Klára Gymnázium Hradec Králové   Čestné uznání
           
  SS 05 HOLLMANNOVÁ Anna Gymnázium Jablonec nad Nisou Čestné uznání
           
  SS 01 ŠEBESTOVÁ Eliška Gymnázium Kolín   Čestné uznání
           
  SS 04 HŘÍBEK Jakub Gymnázium Staré Město   Čestné uznání
  SS 13 ŠKRÁŠKOVÁ Julie Gymnázium Staré Město 2.  
  SS 15 SVOBODNÍK Lukáš Gymnázium Staré Město    
  SS 16 PALČÍKOVÁ Sára Gymnázium Staré Město 2.H  
  SS 20 SOCHOROVÁ Klára Gymnázium Staré Město   Čestné uznání
           
  SS 02 KLIMECKÁ Klára Gymnázium Teplice   1. místo – V
           
  POE 01_SS BLAHA Adam Gymnázium Uherské Hradiště 3.D 3. místo Poezie
  POE 02_SS ZAPLETALOVÁ Šárka Gymnázium Uherské Hradiště 3.D  
  SS 08 BENÍČKOVÁ Romana Gymnázium Uherské Hradiště 3.D 1. místo – N
  SS 09 LAGOVÁ Adriana Gymnázium Uherské Hradiště 3.D  
  SS 10 MOULISOVÁ Klára Gymnázium Uherské Hradiště 3.D  
  SS 11 PONCAROVÁ Gabriela Gymnázium Uherské Hradiště 3.D 3. místo – V
  SS 12 TESAŘOVÁ Pavlína Gymnázium Uherské Hradiště 3.D  
           
  POE 03_SS NAGYOVÁ Adriana Gymnázium Vyškov    
  ZS 06 VYLAMOVÁ Natálie Gymnázium Vyškov Kvarta A 1. místo – V
  ZS 07 Kvarta A Gymnázium Vyškov Kvarta A Čestné uznání
  SS 06 HRDINKOVÁ Tereza Gymnázium Vyškov 3.B Čestné uznání
  SS 07 HALASOVÁ Anna Gymnázium Vyškov 2.B  
  SS 19 MAŽENSKÁ Nela Gymnázium Vyškov 1.B  
  SS 21 3.B Gymnázium Vyškov 3.B Čestné uznání
  SS 22 MÍKOVÁ Radka Gymnázium Vyškov   2. místo – N
           
  SS 23 PROVAZNÍK Vít Obchodní akademie Ústí nad Labem   Čestné uznání
           
  ZS 04 CUPAL Josef ZŠ Březová nad Svitavou 9. čestné uznání
           
  ZS 01 ZEMÁNKOVÁ Tereza ZŠ Komenského, Slavkov 7.C 3. místo – N
  ZS 08 KONEČNÁ Markéta ZŠ Komenského, Slavkov 9.B  
  ZS 09 LUČNÝ František ZŠ Komenského, Slavkov 9.B 3. místo – V
           
  ZS 02 MÜLLEROVÁ Melánie ZŠ Tyršova, Slavkov 9.B 3. místo – N
           
           
           
    Gymnázium a obchodní akademie Bučovice    
    Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice    
    Gymnázium Boženy Němcové v Hradci Králové    
    Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec nad Nisou    
    Gymnázium Kolín      
    Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město    
    Gymnázium Teplice      
    Gymnázium Uherské Hradiště    
    Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov
    Obchodní akademie a jazyková škola, Ústí nad Labem  
           
      Základní škola Březová nad Svitavou  
      Základní škola Komenského, Slavkov u Brna
      Základní škola Tyršova, Slavkov u Brna