Prohlídkové trasy a vstupné

 
UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Přístup na prohlídku je umožněn také osobám s omezenou schopností pohybu, které mohou použít výtah za asistence pracovníka zámku. Návštěvník se může dopředu nahlásit telefonicky nebo e-mailem, případně může zkontaktovat pokladu v den své návštěvy (telefonický kontakt je uveden u přístupu k výtahu v severním křídle zámku na nádvoří). Bez asistence není možné výtah využít. Výtah není určen pro přepravu dětských kočárků, kterým nadále není umožněn přístup na prohlídku. Je možné je případně odložit na místě dle pokynů pokladny zámku. Možnosti parkování najdete v sekci Kudy k nám.

 
Od pátku 3.7. do neděle 5.7. probíhá na nádvoří zámku stavba jeviště. Prosíme návštěvníky, aby při průchodu dbali své osobní bezpečnosti. Zároveň doporučujeme využít možnosti vstupu do zámku přes zámecký park, kdy se technickým pracem na nádvoří zcela vyhnete. 
Ve dnech 6.-8. července bude nádvoří pro veřejnost od 17:00 uzavřeno. Vstup do/ze zámku bude po 17 hodině možný pouze přes zámecký park. Zároveň dáváme návštěvníkům Letní scény na vědomí, že vstup na nádvoří na všechna představení bude probíhat pouze severní branou (od kostela). Jižní brána bude uzavřena.
V pondělí 6. července bude omezena výstava "Svět kostiče aneb fenomén české stavebnice Seva". Od 15:00 bude hernička, která je součástí výstavy, zcela uzavřena. Poslední vstup tedy bude možný ve 14:00.
 Omlouvám se za komplikace a zveme Vás na divdelní představení "Šašek a syn" a "Srnky" v podání Divadla Bolka Polívky.
 
 
histsalycoro  histsaloncoro  vystcoro
pravutpcoro Kopie návrhu Návštěvník  bojistecoro  kostymprohcoro  pervobiscoro  restaurcoropudakrovcoro