PRONÁJMY

Zámek Slavkov – Místo významných setkání

Zámek Slavkov – Austerlitz je po staletí místem, kde se setkávali významné osobnosti, uzavíraly se důležité smlouvy a partnerství. Největší barokní památka na Moravě a symbol Napoleonova triumfu tak i v současnosti láká k pořádání důležitých událostí, firemních akcí, setkávání, obchodních jednání…

Prostory Zámku Slavkov – Austerlitz nabízí komfort, moderní vybavení i zázemí. Ať už si vyberete nejkrásnější a největší Historický sál, reprezentativní Divadelní nebo praktický Rubensův sál, získáte to, co pro vaši akci potřebujete. Využít můžete také rozlehlý zámecký park, nádvoří nebo největší společenský dům ve Slavkově u Brna s kompletním zázemím.

Protože sami akce pořádáme, víme, jak na to.

Přestože se budete pohybovat v národní kulturní památce, můžete využít zámecké zázemí. Samozřejmostí jsou parkovací místa, připojení na wi-fi, promítací a ozvučovaní technika apod. Disponujeme také praktickým mobiliářem, který je možný zapůjčit. Díky našim kontaktům a dodavatelům zajistíme na klíč catering, vybavení i originální doprovodný program zapadající do prostředí našeho zámku.

Prostory pro Vaši akci

Projděte si naši virtuální prohlídku

Nádvoří, portik, sala terrena

V letních teplých měsících je zámecké nádvoří tím nejkrásnějším místem pro pořádání oslav s monumentální kulisou zámku. Arkády po obvodu nádvoří dodávají prostoru důvěrnou atmosféru soukromé akce pod širým nebem. Spolu se vstupní halou zámku (sala terrena) a portikem tvoří perfektní kombinaci pro pořádání svatebních hostin, oslav, divadelních představení nebo koncertů.

  až 2000 lidí nebo 1000 míst na sezení

  Vstup dvěma samostatnými bránami

Více informací
Zámecký park

Patří k nejkrásnějším zámeckým zahradám v Česku. Upravený prostor velký 15 hektarů s pozadím zámku dodává pronájmům v zámeckém parku na atraktivitě. Nachází se zde zázemí pro organizátory pronájmu v podobě přípojů elektřiny, vody či vjezdu s parkováním. Sociálním zařízení lze využít v prostorách zámku. Výhodou zámeckého parku je především variabilita možností pronájmu. Svoji akci můžete umístit do jednoho z horních či dolních parterů, kolem bazénů nebo si pronajmout park celý.

  15 hektarů

  až 10 000 osob

Více informací
Historický sál

Výjimečnou historickou atmosféru nabízí nejkrásnější a největší sál na zámku. Historický sál disponuje nádhernou akustikou, proto je plně využíván na koncerty vážné hudby. Vhodný je především pro velké akce, zasedání, reprezentativní setkání nebo svatební obřady. 

  190 m², tvar oválný

  až 200 osob

Více informací
Divadelní sál

Nádherný sál s možností separace od běžného chodu zámku v prvním patře severního křídla, který je možné využít pro firemní setkání, semináře, konference nebo svatební obřady. K sálu můžete připojit a využít další 2 přilehlé místnosti, které se nabízí jako zázemí nebo šatna.

  83 m2

  až 120 osob

Více informací
Rubensův sál

Nachází se v prvním patře zámku. Rubensův sál disponuje výbornou akustikou a je vhodnější pro menší akce typu semináře, menší konference nebo koncertu vážné hudby. K dispozici je zázemí kuchyňky a sociálního zařízení. Sál je průchozí do čtyřmístné galerie.

  65 m2

  až 80 osob

Více informací
Zámecké konírny

Krásný a designově jednoduchý prostor, kterému můžete dát podobu, jakou si budete přát, podle druhu akce, kterou zde chcete pořádat. Ideální pro svatební hostiny, protože zde neplatí tak přísná omezení pro podávání jídla a pití, jako v ostatních interiérech zámku. Můžete také využít prostor zámeckého nádvoří před konírnami, ze kterého je kouzelný výhled na zámek v celé jeho barokní kráse.

  155 m²

  až 100 osob

Více informací

Slavkov u Brna je vzdálen jen 20 minut od Brna poblíž dálnice D1. Ve městě je řada výborných restaurací, k dispozici je i kvalitní ubytování.

Restaurace ve SlavkověUbytování ve Slavkově

Poptávka

    Informace o prostoru

    výbavení k zapůjčení

    kontaktní údaje