PRONÁJMY

Zámek Slavkov – Místo významných setkání

Zámek Slavkov – Austerlitz je po staletí místem, kde se setkávali významné osobnosti, uzavíraly se důležité smlouvy a partnerství. Největší barokní památka na Moravě a symbol Napoleonova triumfu tak i v současnosti láká k pořádání důležitých událostí, firemních akcí, setkávání, obchodních jednání…

Prostory Zámku Slavkov – Austerlitz nabízí komfort, moderní vybavení i zázemí. Ať už si vyberete nejkrásnější a největší Historický sál, reprezentativní Divadelní nebo praktický Rubensův sál, získáte to, co pro vaši akci potřebujete. Využít můžete také rozlehlý zámecký park, nádvoří nebo největší společenský dům ve Slavkově u Brna s kompletním zázemím.

Protože sami akce pořádáme, víme, jak na to.

Přestože se budete pohybovat v národní kulturní památce, můžete využít zámecké zázemí. Samozřejmostí jsou parkovací místa, připojení na wi-fi, promítací a ozvučovaní technika apod. Disponujeme také praktickým mobiliářem, který je možný zapůjčit. Díky našim kontaktům a dodavatelům zajistíme na klíč catering, vybavení i originální doprovodný program zapadající do prostředí našeho zámku.

Prostory pro Vaši akci

Projděte si naši virtuální prohlídku

Nádvoří

V letních teplých měsících je zámecké nádvoří tímm nejkrásnějším místem pro pořádání oslav s monumentální kulisou zámku. Arkády po obvodu nádvoří dodávají prostoru důvěrnou atmosféru soukromé akce pod širým nebem. Nádvoří je možné vybavit tanečním parketem, party stany či bistrostolky. Pravidelně se zde odehrávají akce, které pojmou velký počet účastníků, jako jsou divadelní představení, koncerty nebo degustační akce vinařů.

  až 2000 lidí nebo 1000 míst na sezení

  Vstup dvěma samostatnými bránami

Více informací
Divadelní sál

Nádherný sál s možností separace od běžného chodu zámku v prvním patře severního křídla, který je možné využít pro firemní setkání, oslavy, semináře či konference, výjezdní zasedání včetně občerstvení v podobě rautů a hostin. K sálu můžete připojit a využít další 2 přilehlé místnosti, které se nabízí jako zázemí pro catering, prezentaci nebo šatna.

  83 m2

  banket 40 osob / raut 130 osob / seminář, koncert 120 osob

Více informací
Historický sál

Výjimečnou historickou atmosféru nabízí nejkrásnější a největší sál na zámku. Historický sál disponuje nádhernou akustikou, proto je plně využíván na koncerty vážné hudby. Vhodný je především pro velké akce, zasedání, reprezentativní setkání, hostiny a oslavy. Do sálu vedou dva vchody, kdy jeden z nich skvěle poslouží jako vchod pro catering, který se může rozprostřít v sousední chodbě nebo využít menší kuchyňku.

  190 m², tvar oválný

  banket 120 osob / raut 300 osob / seminář, koncert 200 osob

Více informací
Portik

Jedná se o neformální prostory před vstupem do Sala terreny. Lze ho využít jako venkovní odpočinkovou zónu s bistrostolky. Slouží především pro přivítání Vašich hostů na oslavu, či načerpání sil mezi tancem. V kombinaci s pronájmem zámeckého nádvoří je praktické využít prostor pro zastřešený samoobslužný raut.

  120 m2

  raut 150 osob

Více informací
Rubensův sál

Nachází se v prvním patře zámku. Rubensův sál disponuje výbornou akustikou a je vhodnější pro menší akce typu raut, hostina, seminář, menší konference nebo koncert vážné hudby. K dispozici je zázemí kuchyňky a sociálního zařízení. Sál je průchozí do čtyřmístné galerie, která v kombinaci s Rubensovým sálem poslouží jako dostatečně velký prostor pro větší firemní či společenskou akci s doprovodným programem.

  65 m2

  banket 30 osob / raut 80–100 osob / seminář, koncert 80 osob

Více informací
Sala Terrena

Vstupní hala zámku s monumentálními sochami a nádhernou štukatérskou výzdobou stropů je ideální v kombinaci s pronájmem prostor jak interiérů, tak i exteriérů zámku, ať už prostor využije pro raut spojený s oslavou a tancem po firemním meetingu v Historickém sále nebo sem přesunete svoji soukromou akci poté, co se zámecký park zahalí do tmy. Využít se dá i jako zázemí pro hudební produkci slavností konaných na zámeckém nádvoří.

  80 m² + 60 m²

  až 90 osob

Více informací
Zámecký park

Patří k nejkrásnějším zámeckým zahradám v Česku. Upravený prostor velký 15 hektarů s pozadím zámku dodává pronájmům v zámeckém parku na atraktivitě. Nachází se zde zázemí pro organizátory pronájmu v podobě přípojů elektřiny, vody či vjezdu s parkováním. Sociálním zařízení lze využít v prostorách zámku. Výhodou zámeckého parku je především variabilita možností pronájmu. Svoji akci můžete umístit do jednoho z horních či dolních parterů, kolem bazénů nebo si pronajmout park celý.

  15 hektarů

  „neomezená“ kapacita

Více informací

Slavkov u Brna je vzdálen jen 20 minut od Brna poblíž dálnice D1. Ve městě je řada výborných restaurací, k dispozici je i kvalitní ubytování.

Restaurace ve SlavkověUbytování ve Slavkově

Poptávka

    Informace o prostoru

    výbavení k zapůjčení

    kontaktní údaje