Letošní ročník letního kina se z důvodu nepříznivého počasí ruší. Připravujeme pro Vás náhradní program, proto sledujte naše webové a facebookové stránky, kde budeme zveřejňovat aktuální informace. Děkujeme za pochopení. 
 
Letní filmový festival opět v zámeckém parku Zámku Slavkov – Austerlitz 2023. Termín je od 1. 8. – 9. 8. 2023.
O programu Vás budeme informovat.
 
V době konání LFF bude zámecký park pro veřejnost otevřen pouze do 19:00. A znovu otevřen hodinu před promítáním, tedy ve 20:00.
Vstup na LFF bude jižní branou do zámeckého parku, kde se budou prodávat vstupenky.
Všechny filmy budou promítány v českém znění. Sezení dle vlastních možností. K dispozici budou mobilní toalety. Občerstvení zajištěno.
Začátky promítání budou ve 21:00, ale v případě jasného počasí se může začátek posunout o cca 15 – 20 minut. Za drobného a normálního deště se promítá, výjimkou je příliš silný vítr a prudký liják. Pokud bylo odehráno více jak 20 minut, tak se vstupné nevrací.

 

KINO VE SPOLEČENSKÉM CENTRU BONAPARTE

V zimních měsících se opět můžete těšit na promítání filmů ve společenském centru Bonaparte. České i zahraniční novinky u nás můžete sledovat jak z hlediště tak i od stolu s občerstvením z restaurce Bonaparte. O zahájení promítání a programu kina Vás budeme včas informovat. Sledujte web zámku nebo portál slavkovak.cz.

Společenské centrum je ve správě Zámku Slavkov. Prostory je možné si pronajmout k uspořádání veřejné i soukromé akce, jako jsou koncerty, plesy, divadelní představení, prodejní akce, výstavy nebo konference.

VÍCE O PRONÁJMU SC BONAPARTE

Kontakt – Kino SC Bonaparte

Palackého náměstí 126, Slavkov u Brna

Mgr. Jiří Blažek

+420 724 924 817